• cooking

Зелені салати – корисно та смачно

Корисно
Kateryna Zadorozhna

Kateryna ZadorozhnaПривіт, я Катруся Якось несподівано для себе кілька років тому я зробилася кулінарним блогером. Хотілося створити дійсно корисний і якісний ресурс для україномовної аудиторії. Люблю, щоб їжа була смачна, гарна і до всього ще й проста, бо, як на мене, це найздоровіше. Кожна господиня має свої «фішки» у приготуванні їжі, тому я завжди цікавлюся, хто, що і як готує, як робити, а як – не варто. Я готую не лише за своїми рецептами, але й за рецептами моїх близьких, друзів та знайомих – і ділюся цим всім із загалом. Один з найбільш захопливих моментів у моєму кулінарному хобі – це фотографування готової страви, яке включає в себе дуже багато цікавих нюансів. Це така справа, у якій весь час вчишся і ніколи не досягаєш досконалості, але ж так приємно створювати щось дійсно красиве і вартісне!


Корисні властивості салатного листя. Як зберігати листкові салати в холодильнику, щоб вони залишалися хрумкими якомога довше?

Зелене листя салатів. Корисно та смачно

Сьогодні, коли все більше людей хочуть дотримуватися здорового способу життя, вживання в їжу зелених салатів стало особливо актуальним. Страви з листків салату ідеально підходять тим, хто хоче випромінювати енергію та життєрадісність щодня. Адже салатні листки містять багато корисних вітамінів та мінералів. Зокрема, такі необхідні нам вітаміни В, С та Е, магній, калій, кальцій та багато інших корисних речовин.

Зелень на дощечці

Види салатів

Скільки людей, стільки і смаків, а різних видів салатів є стільки, що вистачить напевно на кожного.
Найпопулярніший салат у світі – це айсберг. Його особливість у хрумких і ніжних листках, а за смаком він підходить багатьом продуктам і, майже, усім заправкам. Тому, якщо вирішити готувати салат з айсбергом, можете бути впевненим – обов’язково буде смачно.
До хрумких салатів відносяться також листки ромена та червоного радіккіо, який додають до багатьох салатних сумішей.

Руккола – ще один дуже популярний салат, який активно використовується в європейській кухні, особливо в італійській. Цей салат містить багато вітаміну С та каротиноїдів, і має особливий, доволі виражений смак «з гірчинкою».

Салатні суміші є смачнішими та цікавішими, коли поєднують в собі різні смаки, кольори та структуру: ніжні листки з гіркуватими чи кислуватими, а хрумкі листочки – з м’якими. Такі різноманітні поєднання роблять кожну салатну суміш особливою, і тут можна експериментувати досхочу.

Як зберігати салатні листки

Можна зберігати промите та обсушене салатне листя у пластикових контейнерах або мішках без доступу повітря. Ще один варіант – накрити миску з помитим салатним листям паперовим рушничком, а зверху – фольгою або кришкою. Паперовий рушник у цьому випадку забирає зайву вологу.

Салатне листя перед зберіганням має бути попередньо перебране і помите (прохолодною водою). Після цього обсушене, а вже потім – складене у посудину.

Пам’ятайте також і про те, що салатні листки під час приготування краще рвати руками, а не різати.

Смачних салатів та міцного здоров’я!

, , , ,