• cooking

Кулінарна Іспанія

Модно
Picantecooking Viktoriya Popin

Picantecooking Viktoriya PopinМене звати Вікторія Попін. За професією юрист міжнародного права, а в душі кулінар-любитель і гурме. Любов до кулінарного мистецтва змушує мене постійно вчитися, експериментувати, подорожувати, читати і відкривати для себе нове на кулінарних курсах, у книгах й просторах інтернету. Я захоплююсь науковою стороною кулінарії та пізнанням усіх процесів зсередини, оскільки вважаю, що нема смачних страв без правильної техніки приготування та розуміння самого процесу. Хочу щоб домашні страви в українських сім'ях були цікавими та різноманітними, щоб приготування не було нудною рутиною, а цікавою кулінарною подорожжю. Щоб все більше людей сідали разом до сімейного столу та насолоджувались своїм товариством й цікавими, смачними стравами. Тому створила кулінарний сайт www.picantecooking.com де я публікую свої найкращі рецепти та пишу про випробувані і перевірені мною методи приготування, про кулінарні хитрощі та багато чого іншого.


Для мене, як кулінара та гурмана, дуже важко в відпустку всидіти на пляжі, особливо якщо я відпочиваю у такій країні з багатими кулінарними традиціями, як Іспанія.

Іспанська кухня, її кулінарні традиції та регіональні продукти не менш цікаві, ніж будівлі славетного Гауді чи розкішний національний музей мистецтв “Прадо” в Мадриді. На продуктових ринках, навіть невеликого містечка, вашим очам відкриються не менш мальовничі натюрморти ніж на полотнах відомих художників. Тому, як будете в Іспанії, приділіть гастрономії не менше часу, ніж на музеї. Іспанська кухня, яка формувалась віками, під впливом римської, фінікійської та арабської кухонь, а також, з плином часу, модифікувалась зі змінами умов життя відповідно до регіональних кліматичних особливостей того чи іншого регіону Іспанії.

Самі іспанці, люди надзвичайно привітні та приємні, дуже цінують свою кухню, яка є частиною їх національної ідентифікації, настільки, що навіть не дуже охоче звертають увагу на кухні інших країн. Що зрозуміло, при такому гастрономічному багатстві, незліченних видах сирів, шляхетних шинках та ковбасних виробах, багатстві морепродуктів, овочів та фруктів і величезною кількістю яскравих страв з них, просто немає потреби досліджувати щось незнане.

Кулинарная Испания

Відпочиваючи в Іспанії обов’язково спробуйте славетні шинки хамон. Не заощаджуйте на ціні, та спробуйте порівняти смак менш шляхетного хамону серрано та елітного хамону іберіко, бажано з приставкою de bellota, що означає, що свині були годовані виключно жолудями, які надають м’ясу особливий смак. Також, щоб краще відчути атмосферу, та відчути себе не на довго справжнім іспанцем, спробуйте відомі іспанські тапас (tapas), різноманітні невеликі закуски до пива та вина, але не в одному місці, а в кількох барах та ресторанах, не затримуючись довго в одному місці, прямуючи від одного людного закладу до іншого, смакуючи особливі тапас з пивом чи вином в кожному місці. В іспанців навіть є особливий вираз який означає цей гастрономічний процес “йти на тапас” (ir de tapas). А ще, пробуйте справжню паелью (Paella), страву з рису та інших продуктів, в залежності від її виду. А якщо будете в Каталонії, спробуйте Фідеуа (fideuá), подібну до паельї страву, але на основі тонких макаронних виробів, це не менш смачно. Крім того, й посмакуйте славетний суп гаспачо (gazpacho), кальмари по-римськи (calamares a la romana), а ще невеличкі смажені перчики з сіллю (pimientos de padron). Звичайно ж варто спробувати славетні чуррос (churros) з гарячим шоколадом. Іспанці, як правило, їдять їх на сніданок.

Кулинарная Испания

Насправді, іспанська кухня є дуже багата та різноманітна, щоб в кількох реченнях написати про всі страви варті уваги, тому, перебуваючи в цій чудовій країні, не бійтесь ризикувати та замовляти навіть те, чого не знаєте, все одно буде смачно!

А  цього разу, я Вам представлю варіант відомої класичної іспанської страви на основі яєць – іспанську тортілью (tortilla). Але не найбільш поширену її версію з картоплею, а менш відому, проте не менш смачну, тортілью з зеленим горошком та хамоном.

, , , , , ,