Калькулятори калорійності та поживної цінності

Смачно

Перевірте, скільки калорій у вашій улюбленій страві. Калькулятор калорійності підкаже, яка калорійність та поживна цінність страви та оптимальне щоденне меню для вас, ваших рідних та друзів.

Те скільки калорій ми вживаємо в нашій їжі впливає на те як ми виглядаєм і як ми себе почуваєм. Люди різного віку і з різною фізичною активністю потребують різну кількість калорій, тому потрібно знати скільки калорій у нашій їжі. Підрахуйте калорії за допомою нашого калькулятора калорій і оберіть свій шлях до здоров’я і гарного вигляду.

Твої потреби у поживних речовинах можна легко визначити за допомогою калькулятора калорій. Порахуй кількість калорій та збережіть ідеальну фігуру.

Перевірте скільки калорій містить ваша страва!

Скільки калорій з’їдаєте щодня? Дізнатися про це можна за допомогою простих дій, скориставшись нашою базою даних, у якій міститься понад 1000 продуктів, інгредієнтів, страв і блюд.

Користуватися калькулятором калорій дуже просто, майже інтуїтивно. Завдяки технології, яка має привабливий вигляд і сучасний дизайн, легко дізнаєтеся скільки калорій містять продукти та напої, які споживаєте.

Якщо хочете контролювати калорійність своїх страв, наш лічильник калорій саме для вас!

Калькулятор калорій – легкий спосіб визначення калорійності:

  • однієї страви;
  • денного меню;
  • чи тижневого раціону.

Калькулятор калорійності, завдяки обчисленню калорій відповідно до енергетичних потреб організму, дозволяє не лише контролювати вагу тіла, але також розробляти щоденне меню, залежно від індивідуальних потреб людини. Лічильник калорій – це також допомога особам, які бажають провадити здоровий спосіб життя, щоб зберегти хорошу форму та здоров’я на довгі роки. Важливо знати, яку кількість калорій необхідно надати своєму організмові у відповідно збалансованій дієті, щоб забезпечити чудове самопочуття та подбати про здоров’я.

Калькулятор калорій може бути налаштований індивідуально, залежно від:

  • статі;
  • віку;
  • ваги;
  • росту;
  • інтенсивності життя.

Обчислення калорій – інструкція з використання калькулятора калорійності

1.     Виберіть вид страви, калорійність якої хочете визначити.
Калькулятор калорій допоможе спланувати не лише певний конкретний прийом їжі, але також скласти денний раціон або розробити меню на цілий тиждень.

2.     Укажіть стать, вік, ріст, вагу та стиль життя. Це дозволить визначити індивідуальну денну потребу в калоріях і їх споживання.

3.     Виберіть харчові продукти, калорійність яких хочете визначити. Вираховуючи калорійність денного меню чи тижневого раціону, можна вибирати довільну кількість продуктів із різних категорій. Не забудьте вказати кількість одиниць. Продукти з переліку можна також видаляти.

4.     Роздрукуйте готовий перелік або поверніться до Кроку 3.

, , ,