Кулінарні шедеври: смачні рецепти італійської кухні

Смачно

Італійські страви часто швидкі й прості у приготуванні, тому завжди майте запас інгредієнтівудома. Ось три ключових інгредієнтів, які ви повинні мати, щоб приготувати майже будь-яку страву італійської кухні.

1. Макаронні вироби

Паста є основним інгредієнтом багатьох страв італійської кухні, будь це спагетті, феттучині, волосся ангела, черепашки, макарони, фарфалле -всі з них ви можете знайти в будь-якому продуктовому магазині. Зазвичай, спагетті є найпопулярнішим і подається з томатним соусом і білим сиром.

2. Сир Романо

Якби ви запитали справжнього італійця, який тип сиру додається до страв італійської кухні, можна подумати, що він відповість, що це пармезан. Неправильна відповідь! Правильна відповідь – сир Романо. Він має сильніший аромат, ніж пармезан. Посипайтеїм салати, пасту і часниковий хліб, щоб насолодитися справжнім італійським смаком сиру.

3. Трави і смачні приправи

Використовуйте високоароматичні трави, такі як розмарин, чебрець і орегано, й посипайте їх на початку приготування. Дайте їм час вписатися в повільне приготування тушкованих страв, супів і соусів. Використовуйте м’які трави, як базилік і петрушка для прикраси пасти, салатів і легких страв з м’яса.

Італійці люблять зелень і включають їх в усі свої страви, тож тримайте широкий спектр трави на вашій кухні – базилік, розмарин, шавлія, орегано, тимьян і петрушку. Поєднуйте ці інгредієнти творчо, і ви зможете приготувати дивовижні страви італійської кухні.