Нові спеції для осінніх салатів

Красиво

Кінза, цикорій та райські зерна. Дізнайтеся більше про спеції, які можна використовувати з осінніми салатами, якщо хочете залишатися здоровими та їсти смачні страви.

Розкрийте внутрішній смак свіжих овочів задопомогою спецій

Деякі люди вважають, салати нудні й нецікаві, але основна причина такої точки зору – це відсутність знань щодо салатної заправки. Поряд з різними соусами (як свіжими, так і вареними)стоять певні спеції, які збагачують смак такої їжі. Крім того, бувають випадки, коли спеції посилюють специфічний рослиннийсмак, якщо використані в правильній кількості та поєднанні. Не бійтеся пробувати нові рецепти в цьому напрямку, і ви будете вражені важливістю спецій в осінньому салаті.

Смак ховається у вашому городі; спеції, які ви можете використовувати

Якщо подивитися на осінні салати, можна виділити два різновиди спецій: типові (такі, як базилік, петрушка, коріандр та полин естрагон), та прянощі з родзинкою. Ця стаття саме про останній тип:

  • Додайте трохи анісу до салату з селерою та одразу відчуєте ефект;
  • Використовуйте чорну гірчицю з чорним кунжутом (потроху кожного), щоб створити більше насолоди від майже будь-якого салату з помідорами та огірками;
  • Цикорій додасть свіжості салатам з перцем та може бути використаний у якості добавки до петрушки;
  • Кінза (листя) додається переважно до картоплі, як на парі, так і вареній;

Використовуйте райські зерна (перетерті, в дуже низькій кількості) та листя карі (листя, але не суміш!) на салати з буряком.