• cooking

Кус-кус і солодкі овочі: чудовий мікс

Смачно

Додавайте солодкі овочі в кус-кус і насолоджуйтеся смаком унікального гарніру, який ідеально поєднується з усіма основними стравами цього літа.

Для того, щоб правильно додати солодкі овочі в кус-кус, вам буде потрібно кулінарна інтуїція і … кілька спецій. Це ідеальне рішення, щоб допомогти ароматам овочів та кус-кусу поєднатися.

Але спецій так багато, тому зупиніться на солодких і гострих. Ми пропонуємо м’яку комбінацію з імбиру, мускатного горіху, шафрану і невеликої кількості кориці. Це гарнір, так що не додавайте занадто багато спецій, результат може виявитися занадто солодким.

Готуємо кус-кус

Тут можна застосувати лише одне просте правило: овочі та кус-кус потрібно змішати або спочатку, або в середині приготування. Не подавайте кус-кус окремо від солодких овочів – перший втратить свій смак, а смак овочів стане занадто насиченим.

До того ж, ви можете змішати більше 3-4 видів овочів для створення складних міксів. У такому випадку краще знижувати кількість для ідеального балансу.

Обираємо овочі

Найпоширеніші овочі, які поєднуються з кус-кусом, це – томати, солодка морква (від маленької до середньої, такий розмір зберігає натуральну солодкість), біла ріпа (знову-таки у невеликій кількості) і селера. Використовуйте в два рази більше двох перших інгредієнтів, ніж двох останніх. Всі вони досить скромні і не завадять натуральному смаку готової страви.

Інші солодкі овочі, наприклад, солодку картоплю і дині, слід використовувати обережно. Велика кількість може змінити консистенцію кус-кусу, роблячи його клейким або в’язким.

Для досягнення кращих результатів додавайте спеції в кінці, страва має прокипіти на маленькому вогні та охолонути декілька хвилин перед подачею.