Таблиці калорійності та поживної цінності ІНГРЕДІЄНТІВ

Смачно

Перевірте калорійність та поживну цінність різноманітних інгредієнтів, які ви використовуєте для приготування страв.

Низькокалорійно та смачно

Люди часто турбуються через те, що приготування низькокалорійних страв означає втрату смаку. Але це не правда. Так як більшість овочів не дуже калорійні, ви можете приготувати цілу тарілку їжі, що не просто дозволить вам втамувати голод, а також буде надзвичайно смачною. Ви весело проведете час, готуючи смачні страви.

Дозвольте собі знайти справжній смак їжі – овочі та м’ясо – без штучних соусів і добавок, і ви будете здивовані тим, скільки смаку криється в них.

Низькокалорійні страви не мають бути нудними. Ви можете гратися із безліччю кольорів та текстур інгредієнтів – кожен день все більше і більше з них доступні на ринку – і створювати смачні страви.

Низькокалорійно та смачно

Мистецтво знаходження альтернатив

Щойно ви зрозумієте, що певні продукти мають дійсно низьку калорійність, але разом з тим багаті поживними речовинами, ви відкриєте для себе новий світ корисних та однаково смачних альтернатив.

Погляньте на таблиці калорійності та дізнайтеся, як корисніші альтернативи відрізняються від вашого звичайного вибору.

Наприклад, замініть 3 столових ложки майонезу 1 столовою ложкою майонезу та 2 грецького йогурту. Це одне з найпростіших рішень для зменшення кількості калорій без втрати смаку.

Погляньте на таблиці калорійності та насолоджуйтеся приготуванням смачних та корисних страв.

, , , , ,