Як стильно приготувати рибу та квасолю

Смачно

Щоб зробити це правильно, вам потрібно тренуватися, але якщо ви віддасте себе цьому, скоро ви зможете готувати квасолю та рибу, як шеф-кухар.

Вибирайте правильну рибу, що відповідає квасолі

Один з головних секретів рецептів з рибою і квасолею – це те, що ви повинні присвятити всю вашу увагу рибі, а не стрибати від риб до квасолі. Поєднання цих двох інгредієнтів так важко досягти через те, що боби схильні домінувати в страві, особливо якщо їх занадто багато, тим самим зменшуючи тонкий смак риби. У той же час, варена або приготована на пару квасоля – цемайже все, що потрібно для гарніру, коли ви готуєте рибу; справжнє мистецтво і стиль полягає в тому, як ви вправитесь з рибою.

Як зробити правильний вибір, коли ви готуєте рибу та як це зробити зі стилем

Є три кроки, за якими ви повинні слідувати, щоб робити це правильно. Всі рецепти, які ігнорують ці кроки, псують смак страви (як риби, так і бобів), тим самим руйнуючи ефект:

  1. Прісноводна риба переважніше морської риби, крім того, чим жирніше риба, тим краще.
  2. Коли ви готуєте рибу, додайте лимон і лимонний перець. Це посилить відчуття свіжості, яке буде збережено в кінцевому блюді, разом з квасолею.
  3. Порядок переважних типів приготування їжі: пара, варіння, запікання, обсмажування на вогні та смаження на пательні. Чим більше ви просувається до останнього, тим більше ви будете відчувати присмак квасолі.