Як готувати овочі, зберігаючи вітаміни

Смачно

Декілька легких способів зберегти вітаміни під час приготування овочів. Будьте впевнені, що завжди отримуєте фантастичні результати.

Як готувати овочі

Овочі є вирішальним пунктом для кожної корисної дієти. Найкращій спосіб зберегти всі вітаміни та корисні поживні речовини, які в них містяться, це споживати їх сирими. Але є люди, які не люблять їх такими, і в цьому випадку ми повинні задуматись над тим, як можна їх приготувати й зберегти вітаміни.
Уникайте вимочування овочів, просто сполосніть їх перед використанням. Нарізання маленькими шматочками також не дуже добра ідея.
Миття та нарізання повинні бути зроблені тоді, коли ви вже готові їх використовувати, але не раніше.
Найгірше, що ви можете зробити, це смажити овочі. Це призведе до втрати всіх корисних поживних речовин. Альтернативою може бути рашпер та запікання, хоча є кращі шляхи для приготування овочів, якщо ви піклуєтесь про вітаміни.
Один із них це мікрохвильова піч. Використання такого способу приготування добре впливає на овочі, хоча є досить швидким, а втрати корисних поживних речовин незначні. Якщо ви бажаєте приготувати овочі на парі, то не треба використовувати багато води. Інший варіант – приготування під тиском. Це найбільш ефективний та швидкий спосіб приготування овочів зі збереженням кольору та всіх корисних поживних речовин.