Чому ми настільки прив’язані до місцевої їжі?

Смачно

Ми завжди прагнемо до чогось нового, але пам’ятаємо старе, і тому для нас дуже важко відмовитися від тог, до чого ми звикли! Та ж річ трапляється з нашою їжею. Ми завжди будемо прив’язані до нашої місцевої їжі!

Смачна їжа різних країн світу

Франція

Уявіть собі що ви народилися в Парижі. Ви провели своє дитинство в маленькому будинку на вузькій вулиці, яка пахла круасанами і свіжозвареною кавою. Смакота!

 

Англія

Уявіть собі, що ви англієць. Ви завжди будете віддавати перевагу хрустким чіпсам, ніж супу з фрикадельками або суші.

Італія

Уявіть, що ви з Італії. Ви полюбляєте піццу та пасту! Ви безперечно знаєте як готувати бешамель і лазанью.

Місцева їжа-краще!

Кожна людина по всьому світу знає напевно, яка їжа краще! Але яка?- запитаєте ви. – Наша місцева їжа. Спеціалісти в цій галузі стверджують, що місцева їжа найкорисніша для нашого організму! Саме ця їжа багата на компоненти, які є важливим для місцевого населення!

Їжа для нас

Звичайно, коли ми заходимо до супермаркет, ми шукаємо дещо екзотичне, нове, смачне та корисне! Припиніть це робити!Їжте та насолоджуйтесь тими стравами, до яких ви звикли, вибирайте ті овочі, які ростуть у вас на городі, ті фрукти, які зможете знайти у себе в саду. Справа в тому, що не ми прив’язані до місцевої їжі, а наш організм та шлунок!

Але це не означає, що ми повинні повністю відмовитися від всього нового!Ми живемо для того,щоб відкривати для себе щось нове!Для цього ми живемо!