Японська кухня: насолоджуйтесь морепродуктами та іншою здоровою їжею з країни сонця, що сходить!

Корисно

Багато людей погодяться, що морепродукти і овочі, з традиційної японської кухні, є найкращою здоровою їжею. І доказом цього є довголіття самих японців.

Японська кухня

Існує одна річ, яка робить смак та вигляд японської кухні таким особливим та екзотичним. Це… вгадайте, що? Вірте чи ні, але спеції мають мало спільного з цим!

Японці, як і більшість інших східних народів, цінують продукти, які вони отримують від землі та моря, а не з пасовища. Найголовніше, вони поставили простоту та натуральний смак понад усе! Саме природний смак робить японську кухню такою справжньою та надає глибоке відчуття, начебто ми були зігріті променями сонця, що сходить! Неможливо навіть уявити собі вечір в японському ресторані без такої здорової їжі, як морепродукти, помідори, баклажани, кабачки, зелена квасоля, шпинат, цибуля, картопля та ін.

Здорова їжа

Це не простий збіг, що японці – це народ, що визнаний самим довгоживучим у світі. Вони набагато менше схильні до ожиріння, ніж люди у більшості інших країн. Вірте чи ні, але все це пов’язане з японською кухнею та вічною вдячністю нації своїй здоровій кухні та любові до природних смаків. Деякі японці вважають європейців бездушними істотами, які вживають м’ясо та вважають, що м’ясо забирає як їх душі, так і здоров’я.

Тим не менш, вони насправді не зневажають тих, хто полюбляє м’ясо, та також використовують м’ясо в своїй кухні, за винятком того, що такі поширені страви японської кухні, як суші, подають з добре приготованими хрусткими овочами!

, , , ,