Качка по-пекiнськи

Інгредієнти

Омлет «Фу-юнг» – особливо популярний у Сполучених Штатах. Його назва походить від прекрасної квітки лотоса і дослівно означає « ...
Завданням повара є вміло поєднати смаки та створити ідеальну гармонію. Саме тому гаряче повинно бути на столі поряд із холодним, а солодке – з кислим.
Найпопулярніші – «вонтон», китайські пиріжки зі свинним фаршем або креветками (може бути суміш цих інгредієнтів). Вонтон можна смажити у великій кільк ...
4 Порції

Спосіб приготування


  • Качку опустити на 3 хвилини в киплячу воду. Вийняти, просушити і повісити на ніч, щоб повністю просохла.
  • Розмішати соєвий соус, коричневий цукор і винний оцет, натерти тушку качки і повісити ще на 4 години.
  • Розігріти духовку до 190ºС, покласти качку на пергаментний папір, під низ поставити ємність з водою. Пекти 30 хвилин. Зменшити температуру до 150ºС і пекти ще 1 годину.
  • Млинці: змішати сіль і борошно, додати воду і замісити тісто. Накрити кришкою та залишити на 15 хвилин. Сформувати з тіста валик діаметром 5 см, порізати його на кружечки товщиною 1 см. Кожен кружечок розкачати діаметром у 8 см в діаметрі. Одну сторону кожного млинця змастити олією, скласти по два змащеною стороною. Далі розкачати на млинці діаметром у 15 см. Млинці смажити на гарячій пательні близько 1 хвилини, постійно слідкуючи, щоб не спалити. Скласти навпіл і утримати в теплі, доки готуватиметься качка.
  • Соус: добре вимішати соєвий соус, повидло, херес і приправи. Підігріти на пательні, постійно помішуючи. Охолодити і поставити в холодильник.
  • Зелену цибулю й огірок порізати на повздовжні смужки.
  • Готову качку порізати скибочками. Викласти по декілька на млинці разом зі смужками огірка та зеленою цибулею, поливаючи ложкою сливового соусу.


Спосіб подаванняМлинці скручувати в трубочку і їсти, тримаючи руками.

Автор: Bonduelle