Омлет Фу-юнг

Паростки квасолі Мунго Бондюель 425 мл
М'ясо качок, вирощених на фермах недалеко від Пекіна, дуже смачне. Процес приготування качки досить складний – тушу змащують мелясою, потім її н ...
Завданням повара є вміло поєднати смаки та створити ідеальну гармонію. Саме тому гаряче повинно бути на столі поряд із холодним, а солодке – з кислим.
Як смачно та легко перекусити? Чим нагодувати своїх найближчих? Цей рецепт допоможе тобі бути турботливою господаркою в домі.Салат з дрібно нарізаних ...
4 Порції

Спосіб приготування


  • М'ясо курки порізати на малі шматочки, печериці порізати на дольки, посікти селеру. Додати паростки квасолі і все перемішати. Посікти цибулю, у пательні вок розігріти олію, спочатку підсмажити цибулю, потім додати решту інгредієнтів.
  • Смажити помішуючи, додати сіль і перець. Відставити, щоб охололо.
  • Збити яйця і додати до підсмаженого м'яса. Ретельно перемішати. Ще раз у пательні вок розігріти олію і вилити готову масу. Смажити, рухаючи лопаткою в одну та іншу сторони. Коли омлет загусне, перевернути на іншу сторону та смажити, доки зарум'яняться краї.
  • Соус: довести до кипіння бульйон у каструлі, додати соєвий соус, вино і перець. Вимкнути газ. Борошно перемішати з водою і поволі влити в каструлю, весь час помішуючи, поки соус не загусне. Додати олію та ще раз перемішати.
  • Знову підігріти соус і розмішати, полити ним омлет.


Спосіб подавання:Подавати гарячим.

Автор: Bonduelle