Здорове харчування: овочеві гарніри не лише для вегетаріанців

Красиво

Овочеві страви завжди були основою для здорового харчування, але роль овочів часто недооцінюють та вони вживаються лише як гарнір.

Здорове харчування

Ми вже давно звикли куштувати страви з картоплею фрі, картопляним пюре, макаронами або рисом і забули, що овочі є не тільки смачним і здоровим харчуванням, але й їхнє приготування дуже часто потребує менше зусиль та часу, ніж більшість з тих страв, що ми звикли їсти.

Овочеві страви можна приготувати набагато швидше, ніж ви думаєте. Так чому б не додати різноманіття, кольору та аромату овочів до свого раціону?

Овочі можна готувати на пару, смажити на грилі. Ось декілька порад, щоб ваші овочеві страви стали більш корисними та здоровими:

Овочі на пару: приготування овочевих страв на пару – це найпростіший і здоровий спосіб приготування їжі, не лише овочевих страв. Багато хто робить помилку, коли готує овочі дуже довго та додає спеції, масла або соуси в овочеві страви. Не слід забувати, що приготовані на пару овочі зберігають поживні речовини. Овочі готують до напівготовності та подають без додавання солі.

Смажені овочі: майже всі овочі можна підсмажити, але будьте уважні та не спаліть їх – щоб приготувати смачний гарнір, достатньо смажити овочі лише кілька хвилин.

Овочі гриль – особливо смачно смакує солодкий перець, баклажани, гриби, цибуля, помідори, кабачки. Такі овочеві страви дуже смачні та не вимагають багато часу для приготування.

Незважаючи на спосіб, який ви виберете для приготування овочів, останні, безумовно, допоможуть Вам створити приголомшливий гарнір і, напевно, увійдуть у повсякденний раціон Вашої родини!