• eating

Правильно ріжемо шпинат: інструкція

Красиво

Як вчинити: різати або подрібнювати? Дізнайтеся, як підготувати шпинат для літніх страв, кілька простих прийомів.

Різні страви вимагають різних способів нарізки, особливо, якщо мова йде про листяні овочі на вашій кухні. Шпинат дозволяє використовувати зовсім різні методи.

Проте, перш, ніж заглиблюватися в деталі, потрібно дізнатися дещо про природу шпинату. Він містить поліфеноли, які при високих температурах вступають у взаємодію з залізом, що призводить до зміни кольору. Щоб уникнути цього використовуйте ножі з нержавіючої сталі або керамічні, в ідеалі.

Ріжемо тонкими шматочками

Для великої кількості салатів, в яких шпинат – другорядний інгредієнт, тонко нарізані листи підійдуть найкраще. Вирівняйте листя і видаліть стебла. Потім складіть вдвічі або в 4 рази, якщо це можливо, і наріжте так тонко, як вам захочеться. Якщо листя дуже довгі, їх краще спочатку розрізати навпіл.

Нарізаний таким чином шпинат тільки доповнить смак всього салату, в той же час, створюючи барвистий контраст.

Традиційна нарізка

Цей метод нагадує тонку нарізку, тільки шматочки потрібно робити більше. Використовуйте тільки свіжі молоді листки, так як якість шпинату буде видно через розмір шматочків. Традиційний для індійської кухні, цей метод ідеальний для страв, де шпинат – головний інгредієнт.

Дрібна нарізка

Після варки потрібно подрібнити шпинат для створення гарнірів. Це може здатися просто, але пам’ятайте, шпинат потрібно дрібно нарізати, а не розтерти. Пройдіться ножем по вареному листку 1 раз, використовуйте гострий ніж і дерев’яну дошку для кращих результатів.