Три способи додати більше овочів до вашої дієти

Красиво

Три легкі поради, які допоможуть вам додати більше овочів та фруктів до вашого раціону, та покращити ваші звички в їжі. Рослинна їжа зробить ваш зовнішній вигляд та внутрішній стан краще, а ваш рівень енергії – набагато вище. Користуйтеся цими порадами щоденно, коли готуєте салати, і таким чином ви надасте неабияку підтримку організму.

1. Більше коктейлів

Коктейлі це надзвичайний спосіб підвищення вживання фруктів та отримання корисних звичок харчування. Швидке рішення: два ківі,один банан, горсточка винограду, декілька полуницьта and 250 грам апельсинового соку дадуть вам енергетичний заряд, а якщо ви додасте трохи порошку морської капусти, тим краще.

 

2. Більше овочевих снеків

Використання овочів у ваших снеках під час обідньої перерви це дуже хороший спосіб споживати більше овочів. Морква, селера та інші хрумкі овочі будуть набагато кращими за будь-які солодощі. В одній моркві зазвичай міститься приблизно 30 калорій, в селері близько 10 – ви можете з’їсти кілограми овочів, та кількість калорій буде менша, ніж в шоколадному батончику..

Якщо ви вважаєте, що овочі це занадто скучно, змініть рецепти салатів за допомогою додавання хумусу або нежирного йогурту. Я їм багато овочів і фруктів кожен день – огірки, помідори, селера або сира морква це розумніший вибір, ніж кекс.

3. Більше овочів в соус до спагеті

Я зазвичай беру банку соусу та додаю туди боби, горох, кукурудзу, гриби, нарізані помідори та ще багато чого. Не залежно від того, любите ви їх розтовченими чи порізаними на маленькі шматочки, овочі – це надзвичайні приправи до ваших макаронів та спагеті.

Будьте креативними та відкривайте нові шляхи вживання овочів і фруктів кожен день ще більше.