Овочі в боротьбі зі злочинністю

Модно

Новини зі світу овочів: таємниця боротьби з агресією серед в’язнів.

Харчування з салатом, томатним соком та зеленню на століУ в’язниці Victor Valley в Adelanto (США) впроваджено альтернативну програму ресоціалізації ув’язнених, важливим елементом якої є… овочі!

Кожен ув’язнений, який вирішив прийняти участь у цій програмі, обов’язково повинен перейти на харчування, що складається насамперед з овочів. Виявилося, що така дієта не тільки набагато смачніша за традиційну тюремну їжу, але також допомагає зменшити агресивність серед в’язнів. Відповідно до показань тюремних наглядачів кількість випадків насильства серед ув’язнених-вегетаріанців зменшується аж на 90%!

Спостереження наглядачів мають своє наукове пояснення. Вегетаріанська дієта значно збільшує вироблення SHBG (зв’язуючий статевий гормон глобулін). Чоловіки з високим вмістом цього гормону стають, за свідченням своїх дружин, менш агресивними та менш домінуючими. Це результат того, що гормон з’єднується з тестостероном і зменшує його активність.

Не тільки наглядачам стає спокійніше. Самі ув’язнені вже через 10 днів відчувають покращення самопочуття. Деякі діабетики залишають ліки, поліпшується стан шкіри, у багатьох ув’язнених спостерігається зниження ваги та майже всі відчувають прилив енергії. Крім того, багатообіцяючим є значне зменшення випадків рецидиву серед ув’язнених, які приймають участь у програмі овочевої ресоціалізації.

,