• feasting

Наймодніші кулінарні тенденції 2013 року

Модно

Короткий огляд смачних тенденцій у 2013 році.

Щороку тисячі постачальників продуктів харчування та споживачі збираються на виставку Національної асоціації ресторанів (асоціація ресторанного бізнесу у США), щоб визначити та сформувати кулінарні тенденції у харчовій промисловості на наступний рік. Цього року знавці були більш сконцентровані на якості продуктів, ніж на вартості.

А ось і п’ть найпопулярніших трендів 2013 року:

    1. Мініатюрні десерти. Оскільки ресторатори намагалися створити унікальні, персоналізовані та поживні десерти, було запропоновано готувати маленькі десерти на одну порцію. А також найновіші тенденції включають незвичні аромати, наприклад, аромати імбиру, гранату, тоффі, привернули найбільше уваги на виставці.
    2. Аромати Південно-Східної Азії. Від кокосового молочка до соусу Чилі – екзотичні смаки були неймовірно популярні на цьогорічній виставці модних кулінарних тенденцій.
    3. Унікальна кава. Постачальники частували усіх фільтрованою кавою. Їй не давали охолодитися, так що наймати спеціально підготований персонал не довелося.
    4. Стабільність. Багатьох присутніх цікавило походження різноманітних продуктів харчування, від кави до морепродуктів та бобових, щоб відповісти на попит своїх клієнтів для сталого виробництва продуктів харчування.
    5. Продукти для здоровя. Кефір був дуже популярним на цій виставці. Також багато уваги було приділено напою на основі зеленого чаю, підсолодженому стевією, та іншим напоям на основі соку з додаванням таких ягід, як чорниця та гранат.

Ось такі вони наймодніші кулінарні тенденції на 2013 рік.

Фанати техніки також мали змогу протестувати нові програми для планшетних ПК та мобільних телефонів, а також відкрити для себе нові кулінарні інструменти в соціальних мережах. Все це було створено для покращення кожного аспекту готування, сервірування та харчування.