Свіже повітря, здорове харчування та поради щодо та збереження фігури

Модно

Незважаючи на загальноприйняту думку, що свіжі овочі – найбільш корисні для нашого здоров’я, овочі-гриль також пропонують багато користі. Крім того, готувати їх дуже легко, а завдяки таким овочам Ваша фігура може стати стрункою, а до організму щодня будуть надходити важливі вітаміни та мікроелементи.

Здорове харчування

До того ж, овочі дуже легко готувати навіть тим, хто не дуже знайомий з кулінарним мистецтвом.

Що вам потрібно? Майже всі овочі можна приготувати на грилі, але найкраще смакують кабачки, баклажани, помідори, солодкий перець, перець чилі, часник, цибуля, гриби, солодка картопля та спаржа. Багато часу приготування таких овочів на займе.

Кукурудза, картопля, брюссельська капуста, пастернак, селера та морква готуються швидше, якщо їх прокип’ятити у воді до того, як обсмажити на грилі. Овочі-гриль можна приготувати по-різному: на відкритому повітрі (на деревному вугіллі або лаві), на кухні в духовці або підсмажити на сковороді.З деяких овочів, наприклад, цибулі, часнику, солодкого перцю знімати шкірку не треба. Овочі не потребують будь-яких приправ, маринадів, спеціальних масел, і це великий плюс при їх приготуванні. Смак та аромат овочів гриль неповторний. Додайте родзинку до кожної страви, побалуйте себе здоровою їжею без шкоди для фігури.