Аеробіка

Корисно

Слово «аеробіка» означає «з киснем». Аеробні вправи збільшують енергію та витривалість, а також захищають від захворювань.

Під час заняттями аеробікою серцево-судинна система реагує на фізичне навантаження організму, збільшуючи кількість кисню, який необхідний для роботи м’язів. Це ритмічні вправи, які допоможуть розвинути великі групи м’язів і покращать насичення організму киснем.

Вплив на організм

Аеробіка позитивно впливає на наш організм: зменшуються жирові тканини та відновлюється відповідна вага, стабілізується кров’яний тиск, зменшується рівень холестерину в крові. Виглядаємо молодшими та відчуваємо себе здоровими!

aerobic

Види вправ

Аеробними вправами можна назвати, наприклад, біг підтюпцем, танець, степ, плавання, їзду на велосипеді тощо. Як чоловіки, так і жінки можуть насолоджуватися цим видом фізичної активності.


Користь від регулярного тренування
Регулярні тренування (наприклад, 30 хвилин на день) приносять багато користі:
зміцнюють імунну систему організму
поліпшують настрій, а також запобігають депресіям і страхам
повертають здоровий сон
допомагають зменшити жирову тканину та контролювати свою вагу

aerobic2

Вправи

Спочатку можна займатися 3 рази на тиждень, поступово збільшуючи час і інтенсивність тренувань. Заняття аеробікою зазвичай складаються з трьох частин:
Розминка. Організм повинен бути готовим до великого навантаження, тому слід пам’ятати про розминку, під час якої збільшується кількість ударів серця, температура м’язів і зводиться до мінімуму можливість травмуватися. Тривалість: 5-10 хвилин.
Основна частина. Призначена для поліпшення дихання та кровообігу, а також для спалення жирових тканин. Найбільш ефективним було б середньої інтенсивності тренування, яке спричиняє кисневий обмін в організмі. Тривалість: близько 25-45 хвилин.
Розвиток окремих груп м’язів. Це вправи для певних груп м’язів із використанням гир. Тривалість: 5-10 хвилин.

Заминка – дуже важливий комплекс вправ, які необхідно виконувати після тренування. Їх сутність полягає в тому, щоб повернути нормальний ритм роботи серця (після тренування він підвищений) та дихання й не втратити свідомість. Спробуйте виконати деякі з цих вправ:

- спокійні, без додаткових навантажень на серце – легка пробіжка, прогулянка, плавання
- плавна розтяжка
- глибокий вдих-видих

, ,