Біг підтюпцем

Модно

Біг приносить радість, долає депресією і дарує впевненість у собі. А якщо ми хочемо схуднути, то біг підтюпцем стане найкращим засобом. Це спорт на все життя.

Спортсменка біжить на фоні моря з хвилями

Біг підтюпцем (jogging) – це повільний біг, дуже популярний вид спорту, для якого не потрібні ані спеціальні місця, ані прилади, ані складні комбінації вправ. Самому можна бути інструктором і самостійно вирішувати де бігати, як довго і в яку пору дня.


Починаємо бігати!
Слід звернути увагу на взуття, у якому збираємося бігати, оскільки найбільша ймовірність травмування стоп і колін. Це повинно бути спеціальне взуття для бігу.
Одяг вибираємо зручний, може бути спортивний костюм або легінси, найголовніше, відчувати себе комфортно і, щоб він не сковував рухів.

Ранкові пробіжки

Найкращий час для бігу – ранок, тому що вранці організм використовує свої резерви енергії, у результаті чого спалюються жирові тканини.
Найкраще місце для бігу – ліс, але якщо неподалік його немає, то можна побігати в найближчому парку чи біля озера.
Слід починати з розминки, щоб приготувати суглоби та м’язи до навантаження, а закінчити вправами на розтягнення, щоб повернути м’язам відповідну форму.
Потрібно бігати в такому темпі, щоб можна було вільно дихати та розмовляти, а сам процес не виснажував, а приносив задоволення.

Це прості правила, тому не слід довше чекати, якщо стоїть гарна погода, можна вже сьогодні почати і на власному досвіді переконатися в перевагах повільного бігу.

, , ,