Фітбол

Корисно

Великі кольорові м’ячі ідеальні для тих, хто хоче схуднути та розвинути м'язи, які відповідають за правильну поставу.

Спортсменка в стрибку з великим червоним м'ячем для фітнесу

Вже 40 років м’яч використовують для реабілітації людей, які нарікають на біль у хребті чи неврологічні захворювання. Відносно недавно фітбол стали постійно практикувати в гімнастичних залах


М’яч для розваги і не тільки…
Вправи з великим вініловим м’ячем нагадують нам дитячі ігри, що позитивно впливає на наш настрій, але це не єдина перевага фітболу. На різнокольорових кулях можна сидіти, лежати і навіть стрибати, можна використовувати їх у різний спосіб у різних ситуаціях, що дуже урізноманітнює тренування у фітнес-клубі. Діаметр м’яча коливається від 35 до 180 см. Головне завдання занять – привести в рух глибоко розташовані групи м’язів, котрі допомагають утримати рівновагу на м’ячі. У різних країнах його називають по-різному, наприклад: «свісбол», «джимбол», «бодібол», «пецібол», але застосування те саме. Завдяки м’ячу стало можливим поєднання безпечного тренування із чудовою розвагою. Особливо такі заняття рекомендовано старшим людям, вагітним і жінкам після пологів.


Переваги занять із м’ячем:
Витривалість, сила та рухливість, фізична підготовка.
Вправи націлені на формування правильної постави, утримання рівноваги та координацію рухів.
Вправи можна виконувати як в клубі з тренером, так і самостійно вдома.
М’яч допоможе збільшити кількість руху в повсякденному житті, заняття принесуть багато радості, а тому хотітиметься до них повернутися.

, , ,