Фітнес

Красиво

Це стиль життя мільйонів людей, особливо популярний останні десятиліття.

Кожен хоче мати красиву фігуру та хороше здоров’я. Заняття фітнесом дають нам можливість здійснити наші мрії, але це вимагає часу та сил. Сидячи за столом, ми не змінимо власного тіла, тому варто піти в найближчий фітнес-клуб або спортзал і почати змінюватися!

Дужеважко окреслити поняття„фітнес”.

Занглійської можна перекласти йогояк «фізична підготовка», «хороша форма».
Це стиль життя, в якому гармонійно поєднуються здорове харчування та фізична активність. Методи, розроблені професійними спортсменами, сьогодні використовуються у фітнес-клубах. Фітнесом можна назвати тренування, яке складається з аеробних вправ і вправ із гирями, а також відповідної дієти.


Що таке фітнес-тренування?

Заняття розпочинаються і закінчуються аеробними вправами. Це може бути їзда на велотренажері, біг на біговій доріжці тощо. Це допомагає зменшити жирову тканину.
Силове тренування. Відповідно складена інструктором програма тренувань із використанням гирь, допоможе розвинути окремі групи м’язів, зробити їх пружними.
Дієта націлена на підтримку стабільної ваги тіла.

Швидких результатів можна досягти, якщо тренування будуть індивідуальними, а їх мета конкретно визначеною (схуднення, формування фігури, збільшення маси тіла).

, , ,