Степ – це вид аеробіки, інтенсивна форма руху, яка допомагає спалити зайві калорії, позбутися жиру і поліпшити стан серцево-судинної системи.

Інтенсивна та вимоглива форма рухливості, під час якої використовується платформа різної висоти, що дозволяє укріпити м’язи ніг і сідниць. Вправи виконуються в такт музиці.

Веселі «сходинки»

Вже впродовж 20 років степ є дуже популярним. Цим видом спорту охоче займаються як жінки, так і чоловіки. Незамінним атрибутом музично-рухових занять є платформа, висота якої регулюється за допомогою дисків. Кожен повинен встановити висоту платформи під свій зріст і рівень підготовки.

Різноманітні вправи для всього тіла

Зазвичай заняття дуже різноманітні і сподобаються людям, які люблять зміни і не терплять нудних, одноманітних вправ. Чим вище степ, тим більше калорій можна спалити, але потрібно підходити до цього обережно і краще за все порадитися з тренером. На платформі можна зробити близько 250 вправ для верхньої та нижньої частини тіла. Тренування складається з основних кроків, які об’єднують у складні комбінації.


Розминка
.
Найкраще зробити розминку на підлозі, не використовуючи платформу.


Основні вправи
.
Під час основної частини тренування слід виконувати певну хореографічну композицію, яка складається з різноманітних кроків, поєднаних у серії, які вимагають більше чи менше зусиль.


Розслаблення
На завершення слід зробити вправи на розтягнення м’язів.

, , ,