Декілька нових провідних ідей щодо грибів цієї осені

Модно

Передивіться, як можна готувати гриби з використанням нових методів і спеції в цьому процесі, з тим щоб отримати максимальну віддачу від цього процесу та вишуканий смак в цілому.

Нові тенденції старих грибів

Гриби як основна страва

Більшість грибів, які ви можете купити сьогодні є більш універсальними порівняно, наприклад, з овочами. Ви можете приготувати їх як гарнір або сфокусуватися лише на них, це вже як ви забажаєте. Однак, коли ви обираєте другий варіант, ви повинні пам’ятати , що краще, якщо гриби повністю замінять м’ясо, і що ваше блюдо повинне мати оригінальність, а не імітувати м’ясо. Ось про що ці нові тенденції.

Нові тенденції в приготуванні грибів: декілька порад і … спецій

Як тільки ви зрозумієте, що гриби є насправді набагато багатшими за своєю природою (хоча і не в поживних речовинах), ніж м’ясо, ви побачите, якими універсальними вони стають на кухні. Використовуйте нижче наведені поради як набір загальних правил, незалежно від виду гриба про який ми говоримо:

  • Промивайте гриби якомога ретельніше, особливо якщо вони будуть консервовані. Це допоможе зменшити кількість слизу і посилить смак. Використовуйте ягоди ялівцю й червоний перець для того, щоб пом’якшити текстуру гриба.
  • Копчена морська сіль і кала намак (чорна індійська сіль) є особливо корисними при приготуванні грибів, бо вони допомагають покрити післясмак, який зазвичай асоціюється з грибами.
  • Готуйте гриби з додаванням любістока й листя вишні, щоб зробити їх більш м’якими.