Соя номер 1 серед бобових

Модно

Соя стала дуже популярною. Вже багато років про неї знають і використовують у всіх куточках світу. І це не дивно, бо соя - це найбільш цінний бобовий овоч, що також вважається одним із самих корисних продуктів. Як знизити холестерин та покращити самопочуття? Соя – це чудодійний представник бобових, що здатен робити дива.


Соя належить до сімейства бобових та містить багато білків, клітковини, вуглеводів і велику кількість вітамінів: А, С, D, Е, вітаміни групи В, фолієву кислоту та бета-каротин.

Тут також міститься цинк, магній, йод, калій, кальцій і залізо. Вживаючи в їжу сою, ви зміцнюєте свій імунітет і в той же час захищаєте свій організм від багатьох небезпечних захворювань. А це особливо важливо для тих, хто має зайву вагу, бо соя – це низькокалорійний овоч. Окрім цього, соя спроможна зберегти від певних хвороб.

  1. Від остеопороза, що вражає не тільки людей похилого віку, але й молодь. Щоб запобігти цьому захворюванню, організму необхідно отримувати з їжі певний мінімум кальцію. Однак продукти харчування та молочні продукти, що рекомендують для лікування цього стану, не виконують ту роль, на яку ми очікуємо, оскільки білки тваринного походження становлять причину виведення кальцію з організму. Ще однією перевагою сої є те, що вона запобігає остеопорозу і не викликає таких побічних ефектів.
  2. Як знизити холестерин? Вживання сої та соєвих продуктів може знизити ризик розвитку атеросклерозу. Такий результат досягається, в основному, за рахунок зниження рівня шкідливого холестерину, що входить до ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ), не знижуючи рівень холестерину високої щільності (ЛПВЩ). Якщо вживати сою у різних формах кожного дня, рівень шкідливого холестерину ЛПНЩ може знизитися до 20 відсотків.
  3. Дослідження показали, що соя особливо корисна для жінок, яким необхідно знизити неприємні наслідки менопаузи, один з яких є постійне падіння рівня естрогенів. Соя може допомогти у боротьбі з раком (грудей, яєчників або простати), зупиняючи діяльность естрогенів. Соя містить фітинову кислоту та фітоестрогени, що мають сильні антиоксидантні властивості (допомагають запобіганню раку підшлункової залози та легенів).
  4. Якщо їсти сою щодня, це може допомогти зберегти вашу фігуру стрункою або схуднути.
, , ,