Дієта «Абсолютна зміна»

Модно

Ця дієта створена для терплячих людей, адже змінити свої звички - зовсім не легко, так само, як і спосіб харчування.

Навчись харчуватися по-новому

Цю дієту було створено з думкою про людей, які бажають назавжди змінити свій спосіб харчування. Основним задумом при розробці цієї дієти було те, що при її дотриманні не повинно виникати почуття голоду. Вона демонструє, як харчуватися, щоб бути задоволеним як кількістю, так і якістю страв, при цьому обмежуючись в кількості калорій.Наберися терпіння й зміни свій спосіб харчування назавжди заради гарного самопочуття та чудової фігури. Ситні сніданки та легкі вечері – такий розподіл їжі протягом дня вважають найкориснішим.

Що таке дієта “Абсолютна зміна”?

Пропонована дієта є не так дієтою, як радше правильним способом харчування, котрого можемо дотримуватися протягом всього життя.
Під терміном «Абсолютна зміна» криється програма здорового харчування, яка є досить прийнятною та не вимагає стількох зречень, як «традиційні» дієти.
Для цієї дієти вимагається систематичність і послідовність дій, а не протистояння почуттю голоду.

Опис дієти, або ж, що саме можна собі дозволити?

Вибір продуктів залежить від кількості калорій, які в них містяться. Все базується на правильній пропорційності харчового раціону. Краще їсти часто та ситно, але продукти з низькою енергетичною цінністю. Дієта складається з низькокалорійних продуктів, багатих на поживні речовини. Ідеально під це правило підходить включення до дієти овочів і фруктів.

 

Зміни своє життя

Паралельно з дієтою потрібно також регулярно тренувати своє тіло та переходити на здоровий, активний, сповнений руху спосіб життя. Для цього радимо обмежити їзду на автомобілі та надавати перевагу пішій ходьбі. Також варто подумати про зменшення стресових ситуацій у житті. Буденний стрес впливає на формування неправильних, а часто і зовсім шкідливих харчових звичок.

Приклад меню:

Сніданок:
яєчня з 3 яєць, 2 булки з цільного зерна, 200 мл знежиреного молока
Другий сніданок:
банан
Обід:
бутерброд-гриль із індичатини – без додавання соусу, варені овочі
Підвечірок:
мисочка полуниць, винограду чи малини
Вечеря:
60 г приготованого на пару лосося, салат, булка з висівками.

, , , , , , , ,