Поради які допоможуть набрати вагу

Смачно

Ефективні поради для тих, хто бажає набрати вагу та осягнути бажану форму.

shutterstock_86997962 INДієта для бажаючих набрати вагу

Хтось прагне схуднути, а хтось – набрати вагу. І справа ця також виявляється складною. Така дієта для набору ваги допоможе стати хоч трішки повнішими.

Не кожен розуміє, як тяжко набрати декілька кілограмів. Їсти більше – це замало! Потрібно ще й дотримуватись деяких правил, які допоможуть їжі краще засвоюватись. Дізнайтесь, як “допомогти” їжі “зробити свою справу”.

Щоб не перевантажувати організм, дієту «для набору ваги» слід застосовувати поступово і систематично.

Основні правила дієти:

- перед прийомом їжі випивай півсклянки овочевого чи фруктового соку розбуди апетит;
- їж 5-6 разів на день, завжди у той самий час;
- включи до меню свої улюблені страви;
- після найбільш ситних прийомів їжі, напр., після обіду, ляж відпочити на півгодини;
- пий мелісу – вона має заспокійливий ефект і сповільнює обмін речовин

Поради які допоможуть набрати вагуТе, що тобі потрібно

Твоя дієта спочатку повинна бути низькокалорійною. Кількість калорій потрібно збільшувати поступово, доки не досягне рівня 3000-3500 на добу. Вміст білків повинен становити 15%, жирів – 30%, вуглеводів – 55%.
Потрібно слідкувати за тим, щоб половина всіх уживаних білків була тваринного походження
Помірне вживання жирів (120 г на добу) і їх рівномірний розподіл у денному меню забезпечить енергією і не викликатиме відразу до їжі та підвищену кислотність. Трьох чайних ложок масла та 2 ложок олії на день буде цілком достатньо. Однак, не варто забувати про ненасичені жирові кислоти, джерелом яких є соєва, соняшникова й оливкова олія – найздоровіші жири.
Надлишок вуглеводів досить швидко перетворюється у жирову тканину, тому в раціоні не повинно бракувати цукру, меду, білого хліба, макаронних виробів і фруктових соків.
Соя і решта стручкових рослин також є незамінними. Слід пам’ятати також про вітаміни та мінеральні солі, що відповідають за засвоєння поживних речовин.

Меню

Сніданок
Чудовими складовими сніданку є кисломолочний або твердий сир і какао. Для різноманіття радимо кип’ячене молоко з яєчним жовтком, рідку рисову чи іншу кашу.

Обід
Основними компонентами повинні бути телятина або м’ясо домашньої птиці, злегка приправлені для смаку, приготовані на пару та трішки підсмажені. Так само можна приготувати рибу. Найкращим гарніром є картопляне пюре з маслом або сметаною.

Підвечірок
Перекусками, які допоможуть набрати вагу, можуть слугувати салат із броколі з додаванням інших овочів і олії (оливкової), а також різноманітні перекуски з горіхами, родзинками та молочними продуктами.

Вечеря
На завершення дня – страва з яєць.

, , , ,