Дієта “Пляж Півдня”

Модно

Дієта Пляж Півдня - South Beach найпростіший і найефективніший метод боротьби із зайвою вагою. Не потрібно радикально обмежуватися в їжі, рахувати калорії та голодувати, щоб бути здоровим і струнким.

Програма здорового харчування

Це радше програма здорового харчування, а не дієта для схуднення. В її основі – теорія глікемічного індексу (ГІ), який допомагає при лікуванні цукрового діабету, серцевих хворобах і боротьбі із зайвою вагою, а також для підтримки фізичної форми спортсменів.
Жінка в гамаку під пальмою на пляжі на березі моря
Після прийому їжі рівень цукру в крові збільшується. У випадку споживання продуктів з високим ГІ цей ріст дуже швидкий. Різке зростання рівня цукру призводить до збільшення виробництва інсуліну, який викликає апетит, тому у нас з’являється бажання знову що-небудь з’їсти, найкраще те саме, що спричинило весь процес. При високому рівні інсуліну організм спалює менше калорій.
Калькулятор в руці на фоні різних продуктів

Глікемічний індекс

Це спосіб визначення кількості цукру в крові після споживання різних страв.Продукти з низьким ГІ спричиняють повільне зростання рівня цукру, завдяки чому, не відчувається голод, а організм має достатньо часу, щоб перетворити жирові кислоти в енергію.
Слід пам’ятати: чіпси чи печиво не поліпшують настрій, а навпаки погіршують стан організму.
Продукти з відносно низьким ГІ: яблучний сік, м’які фрукти, вівсяні пластівці, мюслі, квасоля, рис басматі, житній хліб і йогурт. Це далеко не весь перелік продуктів, існують спеціально розроблені таблиці, за допомогою яких можна вибрати продукти з низьким ГІ.

Приклад меню:

Сніданок
Мюслі
Яйце «в мішечку» з грінкою та невеликою кількістю масла

Другий сніданок
Булочка з борошна грубого помелу з невеликою кількістю масла, курятиною і листям салату
Овочевий суп
Фрукти

Обід
Крупи та бульбові овочі з великим вмістом вуглеводів
Необмежена кількість зелених овочів
На вибір невелика кількість м’яса чи квасолі, сочевиці, тофу
Тушковані фрукти або фруктовий шербет

Перекуски
Йогурт з низьким вмістом жиру чи кусочок жовтого сиру.
Грінки з цільнозернового хліба
Фрукти, сирі овочі (морква, селера)
Крекери і кисломолочний сирок з низьким вмістом жиру

, , ,