Весняна дієта

Красиво

Коли надходить весна, відродитися повинна не лише природа, але і наш організм. Подбайте про своє здоров'я і самопочуття завдяки відповідному харчуванню.

Весняна енергія

Після свят Нового Року і Різдва нарікаємо на погане самопочуття, нам не вистачає енергії та виникають проблеми зі шкірою. У такому випадку слід спробувати легку весняну дієту, яка за сім днів поверне нас у відмінний стан.

Весняна дієта

Жувати потрібно довго і ретельно

Важливою також є техніка жування: потрібно довго і ретельно пережовувати кожен шматочок і запивати його якою-небудь рідиною. Не можна з’їдати всю порцію, лише доки відчуємо легку ситість. Це допоможе швидше заспокоїти голод.

Овочі потрібно перетирати на дрібній терці – морква, буряк, ріпа, кольрабі, редиска. На великій терці слід натирати кабачки та артишок. Тонкими скибочками нарізати капусту, цибулю, огірки, кріп, селеру, а грубими – кабачки, помідори, паприку та шпинат. Таким чином нарізані овочі допоможуть організму засвоювати якомога більше вітамінів і мінеральних речовин, які в них містяться.

Весняна дієта

Очищаюча дієта

Весняна дієта допомагає очистити організм від отруйних речовин. Її можна повторювати 3-4 рази протягом року.Весняна дієта ґрунтується на вживанні продуктів з низьким вмістом білка, а її основу становлять продукти, багаті на складні вуглеводи та харчову клітковину. Слід обмежити споживання цукру та жирів.

Весняна дієта

Приклад меню:

I сніданок
На вибір можна з’їсти сухарі (3 скибки), 40 г булочки із цільного зерна, салат з сирих овочів або житні пластівці з тертим яблуком і овочами. Кава чи чай без цукру

II сніданок
40 г булочки із цільного зерна і склянка овочевого соку без цукру.

Обід
Різноманітні салати з сирих овочів

Підвечірок
40 г булочки із цільного зерна і склянка овочевого соку без цукру

Вечеря
На вибір можна з’їсти 2 середні картоплини, зварені «в мундирі», невелику миску салату із сирих овочів чи овочевого супу.

Перед сном
40 г булочки із цільного зерна з овочевим соком без цукру.
Після перших двох днів у меню слід додати молоко і молокопродукти (рекомендовано 15 г білка на день). Щоб збільшити очищаючий ефект дієти, необхідно пити мінімум 2 літри негазованої мінеральної води щодня.

Дотримуватися цієї дієти не можна більше 7 днів, з огляду на низький вміст білка і насичених жирових кислот.

, , , , ,