Здорове харчування: секрет дієти для схуднення – змініть фігуру назавжди

Корисно

Поради щодо того, як змінити своє життя, дотримуючись здорового харчування та дієти для схуднення, вкрай суперечливі. Що й як треба їсти, аби здобути струнку фігуру та відмінно виглядати в бікіні?

Change Your Life for Life Not Only for This Summer’s Bikini Look

Здорове харчування

Урізноманітніть Ваш щоденний раціон, експериментуючи на кухні. Не зупиняйтеся на знайомих і звичних смаках, наважтеся скоштувати різні страви!

Віддайте перевагу нежирній їжі: для приготування їжі використовуйте маргарин або рослинні масла, а також обмежте споживання солі.

В якості десерту якнайкраще підійдуть фрукти, уникайте солодощів до, після або між прийомами їжі.

Щодня пийте молоко, кефір і їжте та йогурт.

Вживайте свіжі фрукти, овочі, приготовані на пару, бобові, такі як боби, горох, сочевиця. Окрім того, в раціон необхідно включити житній хліб. Рис або макаронні вироби замініть стравами з картоплі або приготованими на пару овочами. Експериментуйте, створюйте та насолоджуйтеся!

Щодня сміливо вживайте фрукти, овочі, бобові, рибу, хліб, картоплю і воду.

Нежирне м’ясо та м’ясні продукти, нежирне молоко та молочні продукти, яйця та макаронні вироби необхідно вживати в помірних кількостях.

Уникайте вживання в їжу солодощів, цукру, жирного м’яса, вершків, солі, алкоголю, пива та вина, куріння також не сприяє здоровому способу життя.

Й остання порада: окрім здорового харчування, здобуту відмінну фігуру Вам допоможуть регулярні заняття спортом.

, ,