Цибуля для здоров’я і краси

Красиво

Цибуля дуже добре підходить для підтримки Вашої краси та покращення Вашого здоров’я. Вона збалансовує травлення, хоч і подразнює очі, та має різкий пекучий смак. Цибуля відома різнобічним застосуванням.

Цибуля для краси

Цибуля має виражену антисептичну, дезінфікувальну та протизапальну дію. Вона зміцнює кістки, зуби та нігті, покращує стан волосся та робить шкіру гладкою і шовковистою. Оскільки цибуля містить цинк, сірку та сполуки кремнію, її рекомендовано вживати, якщо Ви намагаєтесь скинути вагу та досягти більшої краси тіла.

Для покращення травлення

Цибулю рекомендують вживати тим, хто переїдає чи вживає багато алкоголю. Вона стимулює роботу печінки, покращує травлення. Крім того, цибуля істотно впливає на роботу підшлункової залози, і, як наслідок, дозволяє підтримувати належний рівень цукру в крові. Вона здійснює профілактику ожиріння, знімає стреси та напругу, зменшує рівень холестерину в крові та знижує вірогідність серцевих нападів.

Загоєння ран

Цибуля надзвичайно ефективна при зовнішньому застосуванні. Вона прискорює процес загоєння ран. Компреси з цибулею можна застосовувати при виникненні прищів, на стадіях запалення, при враженнях шкіри, опіках та фурункулах. В зимову пору року цибуля покращує імунітет та зміцнює наш організм. В цей час корисно вживати сік цибулі.

, , , , ,