• nutrients

Редис

Корисно

Редис – овоч, що походить із Південної Азії. Вирощується в багатьох районах світу, а його історія сягає давніх часів.

100 г редису – 14 Ккал

В'язки червоної редькиРедис містить натрій, сірку, кальцій, залізо, магній, фосфор, мідь, хлор, а також вітаміни A, B1, B2, C, Е і РР.

Найкорисніший – сирий

Найкорисніше споживати редис у сирому вигляді, як інгредієнт салатів або бутербродів. Можна подавати його в тушкованому чи вареному вигляді. Вживають також листя редису, поєднуючи його із листям салату чи свіжим огірком і кропом. Листя має такі самі смакові та поживні властивості, як і коріння.

Для здоров’я

Редис запобігає порушенню травлення й усуває печію. Він також лікує надмірну кислотність шлунку, очищає нирки, запобігає утворенню ниркового каміння. Добре впливає на зір і протидіє кашлю. До свого раціону його повинні включити особи, які страждають від ревматизму.

Салат з червоною редькою та капустою

Ідеальна пам’ять

Згідно з народною медициною редис покращує ясність мислення та пам’ять, очищає мозок від зайвої інформації та стимулює його роботу.

Для вроди

Редис, схоже як ріпу, називають овочем «гарного волосся», адже впливає на його пишність і блиск. Також покращує стан шкіри та нігтів. Його потрібно вживати всім, хто хоче позбутися зайвих кілограмів – він є ситним, але не сприяє збільшенню ваги. Це – незамінний овоч у дієтах для схуднення.

, , , , ,