• nutrients

Стручкова квасоля

Корисно

Жовта та зелена стручкова квасоля – споріднені види. Мають дуже схожий смак і склад поживних речовин.

100 г стручкової квасолі – 24 ккал

спаржева квасоляВона містить значну кількість вітаміну C, провітамін A, вітаміни групи B і E, фолієву кислоту, мінерали та клітковину.

Зовсім інша

Від інших видів квасолі стручкову квасолю відрізняє особливий спосіб приготування (цілих стручків).

Осяйна врода

Вітамін C, A, E, а також цинк, які міститься в ній, ефективно борються з вільними радикалами, забезпечуючи здоров’я та молодий вигляд нашої шкіри.

Здорове серце

Поєднання клітковини, фолієвої кислоти, магнію та калію у стручковій квасолі зменшує ризик інфаркту.

Молода та ніжна

Спочатку споживали лише насіння цього овочу. Першими, хто скуштував молоді стручки квасолі, були італійці (XVII століття). Зривали молоду квасолю, заглядаючи на город кожні 24 години та слідкуючи, щоб вона не переспіла. Згодом садівники вивели сорт із ніжним стручком, так звану французьку квасолю (French Beans).

Масляна квасоля

жовта спаржева квасоляЖовту стручкову квасолю французи називають масляною, імовірно через її колір і властивість танути в роті.

Для ідеальної фігури

Зелена та жовта стручкова квасоля вирощується для споживання молодих їстівних стручків.
Це важливі компоненти дієтичної кухні. Вони не дуже багаті на білок у порівнянні з іншими сортами квасолі, але містить більше вітамінів.

Завдяки вмісту меншої кількості клітковини, ніж у сухій квасолі, ці види є низькокалорійними та легко засвоюваними. Їжте шпарагову квасолю і ваша фігура стане схожою на її.

, , , ,