• nutrients

Де можна знайти найзавзятіших шанувальників кави?

Красиво

Всупереч поширеній думці найбільшу кількість кави споживають не італійці, не греки та навіть не іспанці. Пальма першості дісталася скандинавцям.

Середньостатистичний громадянин ЄС споживає п’ять кілограмів кави на рік. Згідно проведеним опитуванням фіни знаходяться на першому місці серед усіх народів світу за кількістю кави, що споживається. Кожен дорослий громадянин Фінляндії споживає близько 12 кг кави на рік. Друге місце належить Норвегії – 8,85 кг, Данії – 8,58 кг та Швеції – 8 кг. США знаходиться аж на 16 місці, так як американці полюбляють усі види кавових напоїв, що містять дуже мало самої кави. Цікаво, що Бразилія, найбільший виробник кави у світі, знаходиться навіть нижче США. А ще цікавіше те, що італійці, які обожнюють чорну каву, знаходяться лише на 10 місці із кількістю споживання 5,1 кг кави на людину. Перед ними знаходяться  Швейцарія, Нідерланди, Німеччина, Австрія і Франція.

Також є різні способи споживання кави. Іноді ми обираємо каву з кардамоном у фарфоровій чашці, але, поспішаючи, не відмовимося і від ароматного маккіато в паперовому стаканчику, який недовго готується. Як правило, ми п’ємо каву у себе вдома чи на роботі, але й все частіше і частіше відвідуємо кафе і кав’ярні. Обираючи каву, ми слідуємо не за модою, а за якістю цього напою.

Де можна знайти найзавзятіших шанувальників кави?

Порахуйте, скільки чашок кави ви п’єте за тиждень

Шукай натхнення та дізнайся більше на:

Цілющі властивості кави від стресу та емоційних розладів
Кукурудзяний торт
Хачапурі (грузинський чізкейк)

, , , , ,