• nutrients

Коли варити, а коли готувати на парі?

Смачно

Як майстерно приготувати овочі на парі та традиційним способом? Невеличкий посібник для тих, хто хоче взяти від овочів усе найкорисніше!

Традиційне приготування проводиться при 100 °C. Це означає, що овочі треба класти прямо у киплячу воду. Продукти, що готуються на парі, не мають контактувати з водою, навпаки – їх слід готувати на відстані 6-7 сантиметрів від води. Весь процес проходить при температурі 120 °C. На відміну від звичайного способу приготування, під час готування на парі не треба додавати сіль, тому що пересолити таку страву можна дуже легко. Натомість використовуйте свіжі або сушені трави. Задля кращого смаку можна додати декілька гілочок свіжої зелені чи бульйонний кубик до киплячої води.

Овочі, приготовані цими способами, використовують для приготування салатів, супів чи гарнірів. З бульйону, що залишається після варки овочів, готують супи та соуси. Зберігайте його в холодильнику, якщо не плануєте використовувати його одразу ж, такий бульйон стане чудовою основою для страв, які ви плануєте створити пізніше.

Коли варити, а коли готувати на парі?

Створіть власну основу для соусів та супів!

Розважайтеся та створюйте разом з:

Секрети традиційного готування і готування на парі

Недільний суп із яловичини

Секрети приготування картопляного супу