• nutrients

Правильна подача страв

Модно

Принципи правил хорошого тону прості та логічні. Знаючи їх, можна уникнути незручних ситуацій у ресторані і під час урочистих свят у себе вдома. До правил хорошого тону за столом також включено порядок подачі страв.

Прийнята послідовність подачі страв під час свят має такий вигляд: закуски, супи, риба, м’ясо, сир і десерти. Звичайно, кількість страв не є обов’язковою чи фіксованою, все залежить від кількості запланованої їжі. Краще подавати чотири-п’ять страв, а для невеликих вечірок зменшити кількість до трьох. Якщо ви вирішили провести вечірку вдома, слід пам’ятати про декілька правил. Закуски мають бути на столі до того, як гості пройдуть до святкової зали. Крім того господиня має подавати супи та м’ясні страви, а господар відповідає за посуд із соусами та салатами.

Порядок, у якому ми подаємо страви гостям, багато говорить про наші звичаї. Під час подачі страв треба завжди починати з літніх гостей (спочатку жінки), а собі, як господарям, слід подавати в останню чергу. Майже всі страви треба подавати  з правої сторони стільця гостя. Так само розливають вино та воду. Вибір напоїв та їх подача – завдання господаря. Спочатку слід наповнити келихи жінок, а потім – чоловіків.

4-Purple_Party_Planner-UA

Перевірте, яких правил подачі страв притримуються у ресторанах та на офіційних прийомах.

Насолоджуйся своєю вечіркою та дізнайся більше на:

Правила етикету за столом

Слід приготувати банкет або обід? Виберіть відповідний прийом

Правила сервірування страв

, , , ,