• nutrients

Про що нам каже піраміда здорового харчування?

Корисно

Спеціалісти пропонують нам новий спосіб харчуватися корисно, який базується на фізичній активності. Які правила піраміди здорового харчування? Що включати в здорову дієту, а що ні?

ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ

  • Треба займатися фізичними вправами мінімум 30-45 хвилин на день. Регулярні помірні фізичні навантаження у поєднанні зі здоровою дієтою запобігають появі гіпертонії.

ЦІЛЬНОЗЕРНОВІ ПРОДУКТИ

  • Зернові продукти є основним джерелом енергії для організму. Вони включають в себе вітаміни і мінерали, а також багаті на клітковину, що регулює роботу кишечнику. Ваше щоденне меню має містити, принаймні, 5 порцій зернових продуктів.

ФРУКТИ Й ОВОЧІ

  • Овочі та фрукти потрібно їсти мінімум 5 разів на день як доповнення до основної страви. Необхідно збагачувати свою дієту фруктами – свіжими, замороженими, сухофруктами – та пити натуральні соки.

МОЛОКО ТА МОЛОЧНІ ПРОДУКТИ

  • Молоко та молочні продукти – це джерело кальцію у вашій дієті, який необхідний для формування здорових кісток та зубів. Вживайте мінімум 3-4 порції молока або таких продуктів, як йогурт, маслянка, сир.

БІЛКОВІ ПРОДУКТИ

  • М’ясні продукти, риба, насіння бобових і горіхи є цінним джерелом білка, мінеральних речовин і вітамінів групи В. Ми маємо їсти дві порції таких продуктів щодня.

 ЖИРИ

  • Жири мають лише доповнювати ці страви. Більшість жирів повинні з’являтися у вашій дієті завдяки рибі, горіхам, рослинній олії. Для обжарювання використовуйте оливкову чи канолову олію.

Про що нам каже піраміда здорового харчування?

ПЕРЕВІРТЕ, ЧИ ВАША ДОБОВА ДОЗА ВІДПОВІДАЄ ПРАВИЛАМ ПІРАМІДИ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ

Дізнайся більше на:

Піраміди харчування

Піраміда харчування XXI століття

Ефект фізичних вправ: здоровий спосіб життя та гарне самопочуття цілий рік

, , , , , ,