• nutrients

Типи макаронів

Смачно

Макарони – це один з найдавніших продуктів харчування. Результати розкопок села періоду неоліту на березі річки Хуанхе в Китаї підтвердили, що макарони готували вже 4000 років тому. Традиційна паста, яка готується з суміші води і борошна, а потім висушується, була відома ще на Стародавньому Сході. Залежно від типу борошна, який використовується в приготуванні, розрізняють декілька видів пасти.


Цільнозернові макарони – цим терміном позначають всі макарони з борошна грубого помелу. Борошно може бути пшеничним (паста має коричнево-жовтий колір) або житньою (паста темно-коричнева). Паста з пшениці грубого помелу містить більше вітамінів і мінералів, ніж звичайна паста.

Рисова локшина виготовляється з рисового борошна. Вона містить багато крохмалю, але в ній зовсім немає глютену і жиру. Рисова локшина дуже популярна в Азії, особливо в Китаї. Її подають з куркою, морепродуктами і овочами. Ідеально підходить для супів за східними рецептами.

Соєві макарони – логічно припустити, що їх роблять з соєвих бобів, але ця назва оманлива. Власне кажучи, основний інгредієнт цих макаронів – це крохмаль з бобів мунг, або маш. Вони містять близько 10% протеїну. Не містять глютену. Найкраще поєднуються з супами, спринг-ролами, а також є чудовим гарніром до свинини, яловичини або овочевих страв.

Кукурудзяні макарони – макарони жовтого кольору, які роблять з кукурудзяного борошна. Вони багаті клітковиною і вітамінами В, Е і А. Також в них міститься магній і калій. Кукурудзяні макарони вважаються дуже здоровою їжею. Вони підходять для мексиканських салатів і відмінно поєднуються з квасолею.

RED-PASTA-VOL.3-UA

Оберіть свої улюблені макарони

Знайдіть ще більше смачних рецептів на:

Як їсти спагеті?

Азіатські кухні

Мексиканська кухня

 

, , , , , ,