• nutrients

Харчуйтеся кольорово

Корисно

Овочі та фрукти – важливі компоненти щоденного раціону. Простий спосіб забезпечувати організм необхідними поживними речовинами – створювати кольорові страви за допомогою різноманітних продуктів.

Колір овочів та фруктів асоціюється із певними речовинами, що впливають на їх користь для здоров’я. Споживання різноманітних овочів та фруктів забезпечує організм важливими поживними речовинами. Розподілення раціону за методом «кольорової тарілки» акцентує увагу на приготуванні поживної їжі та робить кожний прийом їжі різноманітним та смачним.

Завжди включайте такі компоненти:

Червоний – колір життєвої енергії, допомагає позбавитися емоційних проблем, млявості та втоми. Червоний колір означає «багатство мінералів». Його відсутність у раціоні може призвести до анемії або запаморочення.

Помаранчевий – колір оптимізму, лікує смуток та заохочує до змін. Нестача цього кольору викликає запори та проблеми із суглобами.

Зелений – підвищує фізичну витривалість, очищує організм, що сприяє схудненню, та позбавляє від панічних нападів. Зелений колір від природи збагачений багатьма вітамінами та мінералами. Крім того, він позитивно впливає на імунну систему, запобігає утворенню ракових клітин, покращує стан шкіри та сповільнює процес старіння.

Фіолетовий – найменш популярний колір щоденного раціону. Він приносить спокій, покращує концентрацію та стимулює мозкову діяльність. Споживання фіолетової їжі розслабляє тіло та розум, таким чином, запобігаючи створенню загрози серцевого нападу.

Green_Healthy_Diet_CS5-UA-panel-5

Створюйте різнокольорові страви для своїх друзів відповідно до принципів здорового харчування.

Більше на:

Що означає колір овочів?

Зелена дієта – здорова дієта

Червоні овочі для здорового серця

Фіолетові овочі – джерело антиоксидантів

, , , , ,