• nutrients

Як пити каву та отримати від неї все?

Красиво

Щодня з'являється нова, часто суперечлива інформація про вплив кави на людський організм. Вважається, що вона покращує концентрацію. Чи потрібен нам кофеїн, щоб ефективно працювати? Як пити каву, щоб отримати бажані результати?

Кофеїн стимулює кору головного мозку і підкіркові центри, а також дихальний і судинний центри. Вона дозволяє мозкові працювати краще, миттєво покращує фізичний і психічний стан. Це пов’язано зі збільшеним виділенням адреналіну і дофаміну, які стимулюють центри задоволення мозку.

У невеликих кількостях кава стимулює і покращує ефективність роботи. При більш високих дозах кофеїн розсіюється і знижує продуктивність. Максимальна концентрація кофеїну підтримується у крові протягом приблизно години, але він може працювати навіть протягом чотирьох годин. Позитивний вплив кофеїну спостерігався, коли його кількість не перевищувала 100-300 мг на день. Важливо також, що кава починає працювати через приблизно півгодини після її вживання. Зазвичай ми попадаємо у цю пастку та випиваємо ще одну чашку, не відчуваючи належного ефекту. А після цього ми раптом не можемо зосередитися на чомусь і починаємо нервувати.

Тож найкраще – відмовитися від великих чашок кави та повернутися до звичних маленьких. Таким чином, ви прийматимете достатню дозу кофеїну. Достатньо трьох чашок кави на день. Ця кількість допоможе концентруватися та не нервувати.

Orange_Coffee_UA-24.03

Дізнайся, який ефект має кава на твій організм

Шукай натхнення та дізнайся більше на:
Цілющі властивості кави від стресу та емоційних розладів
Дієта для офісних працівників
6 ідей збалансованих здорових страв на роботі

, , , , , ,