• nutrients

Як приготувати ідеальну пасту?

Смачно

Паста – це чудовій вибір для тих, хто полюбляє італійську кухню. Але часто макарони втрачають форму під час приготування через високий вміст крохмалю. В результаті ваші страви виглядають менш привабливо і менш смачні. Макарони, що були приготовані правильно, тільки підкреслять смак будь-якої страви.

Готувати макарони дуже просто, якщо дотримуватися кількох правил. Нижче ви знайдете поради про те, як правильно готувати макарони від самих італійців.

1. Усі пасти різні.

Якість макаронів залежить від якості інгредієнтів. Готування – це простий тест, за допомогою якого ви розумієте, чи були макарони високої якостi. Якщо вода після варіння макаронів залишається прозорою, а самі макарони набувають красивого золотавого кольору, то ми можемо бути впевнені, що маємо справу з якісним продуктом.

2. Вода, вода, вода.

Більшість людей використовують для приготування пасти дуже маленьку каструлю або наливають недостатньо води. Пропорція має бути 1 літр води на 100 грам пасти.

3. Сіль

Соління води підсилює смак пасти. Соліть воду, як тільки вона досягне точки кипіння, відразу перед тим, як кинути в каструлю макарони. Ідеальне співвідношення – 7 грам солі на 1 літр води.

4. Масло і вода не змішуються

Якщо паста високої якості, то масло додавати не потрібно. Воно покриє макарони тільки тонким шаром і вийде той самий соус, який стікає з локшини.

5. Не потрібно промивати зварені макарони холодною водою.

Не промивайте готову пасту холодною водою. Роблячи це, ви змиваєте з макаронів тонкий шар крохмалю, завдяки якому соус тримається на пасті.

Як приготувати ідеальну пасту?

Кілька простих кроків до ідеальної пасти.

Знайдіть більше смачних рецептів тут:

Італійська кухня – Ваш найкращий бізнес-партнер!
Спагетті по-сицилійськи
Як їсти спагеті?

, , , , ,