• nutrients

Як самостійно зробити макарони

Смачно

Не відразу віриться що для того щоб зробити свіжу пасту, вам знадобляться звичайні інгредієнти: борошно, яйця і щіпка солі.

Щоб приготувати макарони на 3 людини, візьміть 200 грам борошна і 1 чайну ложку солі, і покладіть на чисту поверхню для розкочування тіста. Зробіть з борошна гірку з поглибленням у центрі, в яке вбийте одне велике яйце.

Не забувайте при замішуванні тіста посипати поверхню борошном. Якщо тісто виходить занадто сухим – добавте ложку води, занадто рідким – ложку борошна.

Гладке і еластичне тісто накрийте рушником і залиште відпочити на 15 хвилин. Це потрібно для того, щоб вода і яйця краще з’єдналися з борошном.

Далі розділіть тісто на однакові невеликі шматочки. Злегка посипте борошном і надайте їм форму прямокутника завтовшки з півсантиметра. З’єднайте отримані прямокутники для отримання більш довгих макаронів.

Останній етап – надайте домашнім макаронам відповідну форму. Це можна зробити за допомогою спеціального ножа для піци або пасти, розрізавши тісто на смужки бажаної ширини.

Red_Pasta-UA-final

Робіть макарони і пасту дома для себе і друзів

Як їсти спагеті?

Італійська кухня – смачно і корисно

Італійська кухня – Ваш найкращий бізнес-партнер!

 

, , , , , ,