Калькулятори

Корисно

Визначте кількість калорій страви чи окремого продукту. Сплануйте денний раціон. Визначте свої показники BMI (індекс маси тіла) та WHR (відношення об’єму талії до об’єму стегон), які допомагають у виборі оптимального раціону харчування.

kalkulatoryЯкщо ти піклуєшся про своє здоров’я, тоді тобі необхідно знати все про своє тіло. Визначай важливі показники та вирішуй, як краще харчуватися.

Скільки калорій містить страва? Чи відповідна у вас вага? Чи включає ваш раціон достатню кількість поживних речовин? Як часто задаємо собі ці запитання? Можливо, щодня, або ж лише тоді, коли дотримуємося дієти чи готуємо якусь страву. Щоб знайти на них відповідь, можемо, звичайно, сісти з олівцем над листом паперу та спробувати виконати складні розрахунки. Але наскільки простіше скористатися калькулятором, який дуже легкий в користуванні, майже інтуїтивний. Достатньо ввести необхідні дані, щоб за мить отримати результат… 

Калькулятор калорій

Вас цікавить, скільки калорій містить окрема страва, ціле блюдо чи щоденний раціон? Не знаєте, що саме їсти та в яких кількостях, щоб мати хороше здоров’я та ідеальну фігуру? За допомогою нашого калькулятора визначите калорійність, а також вміст основних поживних речовин у стравах, які готуєте. Калькулятор калорій допоможе спланувати не лише певний конкретний прийом їжі, але також скласти денний раціон чи розробити меню на цілий тиждень.

Понад 1000 продуктів, інгредієнтів, страв і блюд.

Перевірте скільки калорій містить ваше блюдо!

BMI (Індекс маси тіла) – калькулятор

Якщо не знаєте, чи правильна у вас вага, скористайтеся калькулятором ВМІ. Він точно вирахує індекс ВМІ (показник маси тіла), значення якого допоможе визначити кількість жирової тканини в організмі. Допоможе також відповісти, чи в нормі ваша вага, чи ні.

Це цінна підказка при будь-яких відхиленнях від норми. Якщо значення ВМІ вказує на недостатню вагу, слід змінити дієту на більш калорійну. І навпаки – при надмірній вазі слід обмежити калорії, які вживаються, і змінити спосіб життя.

Значення індексу ВМІ допоможе також визначити ризик виникнення хвороб, пов’язаних із надмірною вагою, таких як атеросклероз, цукровий діабет, гіпертонія, інфаркт міокарда чи ішемічна хвороба серця.

Визначте свій індекс BMI!

Денна потреба в калоріях

Чи знаєте скільки калорій необхідно споживати щодня, щоб забезпечити витрати енергії, пов’язані з основним обміном речовин, а також інтенсивністю фізичної активності.

Забезпечення організму відповідною кількістю їжі, кота покриває денну потребу енергії, але її не перевищує, є основною умовою утримання постійної та відповідної маси тіла.

Перед тим, як вибрати відповідну дієту, слід обов’язково визначити денну потребу в енергії, котра залежить від індивідуального темпу обміну речовин, маси тіла, росту, віку, статі та рівня фізичної активності. Вона збільшується під час інтенсивного фізичного навантаження, росту та розвитку організму, вагітності та періоду лактації, а також одужання.

Примітка. Цей калькулятор призначений лише для дорослих (вік > 18).

Перевірте, скільки калорій потребуєте щодня!

WHR (Waist Hip Ratio) – відношення об’єму талії до об’єму стегон

Це – показник розповсюдження жирової тканини в тілі людини. Значення показника WHR дозволяє визначити розміщення жиру, вид фігури тіла та тип ожиріння.

Цей калькулятор застосовується лише для осіб, показник ВМІ яких більший за 25, тобто людей із надмірною вагою чи хворих на ожиріння. Якщо ваш показник ВМІ в нормі, не має потреби користуватися цим калькулятором, оскільки отримані результати будуть невірними. Пам’ятайте також, що показник WHR не застосовується для вагітних жінок.

Визначте свій показник WHR за допомогою нашого калькулятора!

, , , ,