Латиноамериканська піраміда харчування

Модно

Піраміда харчування прямо зі спекотної Латинської Америки.

Спробуй щось позитивне

Піраміда інків на фоні небаЦя дієта може урізноманітнити та покращити набуті нами кулінарні навики. Основою латиноамериканської харчової піраміди є овочі та фрукти, а також макарони та випічка з цільного зерна. На основному рівні піраміди знаходяться продукти, які походять з обох Америк, як напр.: кукурудза, какао, помідори, перець чилі чи картопля, а також привезені в Америку колонізаторами: оливки, соя, баклажани, кабачки, апельсини та фрукти ківі. Латиноамериканська дієта може не лише позитивно вплинути на наше здоров’я, але й покращити настрій і самопочуття, завдяки порції енергетичної екзотики, яку в собі містить.

Рух перш за все

Найважливішим елементом дієти вважається фізична активність. Треба бути готовим до зміни способу життя і присвяченню більшої уваги тренуванням. Без занять спортом, бігом чи танцями латиноамериканська дієта втрачає будь-який сенс.

Екзотика на тарілці

Жінка з ножем на кухніНайважливішими в латиноамериканській дієті є звичайно вже згадані нами овочі та фрукти. Саме вони – її основа. Значну роль відіграють також макарони, горіхи та випічка з цільного зерна. Ці складники повинні знаходитися в кожній зі страв. Раз на день можна дозволити собі курятину, рибу чи молочні вироби. Однозначно найрідше потрібно смакувати солодощами, яйцями та м’ясом. Радимо вживати такі продукти не частіше одного разу на тиждень.

Декілька порад

Дієта забороняє вживання великої кількості алкоголю, зате наголошує на споживанні великої кількості води. Важливим елементом дієти є часті фруктові перекуски. Порадуйте своє піднебіння декілька разів на день папайєю, ананасом, гуавою чи манго.

, ,