• nutrients

Продовольча безпека сьогодні: Подробиці про овочі

Корисно

Дізнайтеся більше про важливість наступних правил безпеки харчових продуктів при купівлі зберіганні та приготуванні овочів.

З метою збереження природи свіжих овочів, а потім і продуктів, які з них готують (наприклад, салати або соки), необхідно дотримуватися кількох основних правил. Деякі з цих правил є контекстними, тобто вони застосовуються або для обмеженого числа сортів, або в певний час року, коли овочі вже неможливо зберігати на полицях через спеку.
Список порад і рекомендацій нижче дасть вам основне уявлення про безпеку продуктів:

  • Не купуйте пошкоджені овочі, крім того, що вони не придатні для споживання, вони також передають різні захворювання іншим здоровим овочам.
  • Не кладіть свіжі овочі в пакет з рибою або м’ясом (свіжим або охолодженим).
  • Ретельно мийте овочі, навіть якщо ви збираєтеся чистити їх пізніше.
  • Мийте овочі в проточній воді, а не в мисці.

Під час приготування овочів, зверніть увагу на дві дуже важливі деталі:

  1. Нарізані овочі слід мити, тільки якщо вони не були попередньо промиті виробником. Ця інформація повинна бути написана на упаковці, якщо її немає, це означає, що вам потрібно промити продукти самостійно.
  2. Не використовуйте нарізані або попередньо очищені овочі, якщо вони не дуже свіжі або перебували без холодильника деякий час. Такі продукти швидше починають гнити. Це стосується абсолютно всіх овочів!