Їжа з високим вмістом води

Корисно

Розкрий для себе кращі харчові продукти, які містять воду.. Насолоджуйтесь цією звичайною, але магічною рідиною, яка допоможе вам залишатись в відмінному стані.

Food sources with high water content

Джерела води

Кожен з нас чув про важливість води для нашого організму. Як кажуть дієтологи, люди повинні вживати значну кількість води в щодня. Рекомендована кількість сягає приблизно 2,5 літрів залежно віт вашого метаболічного рівня. Є люди, які стверджують, що не люблять воду та не можуть випивати таку кількість щодня. Ми повинні пам’ятати, що ми можемо замістити частину цієї кількості фруктовими та овочевими соками або ми можемо просто їсти страви, які є чудовими водними джерелами.

Серед них овочі, фрукти, м’ясо, риба, яйця, супи, морозиво тощо. Фрукти й овочі мають найбільший вміст води. Наприклад,в кавуні – 92 %, грейпфрут та полуниця – приблизно 90 %, селера та редис містять 95 % води, огірки містять 96 %, шпинат та перець– 92.

Нестача води в нашому тілі може стати причиною зниженого тиску, дисбалансу електроліту, серцевої аритмії та інших проблем. Пам’ятайте, що вода – це життя, тож давайте її вашому організму.