Як схуднути та підтримати струнку фігуру

Корисно

Якщо ви вирішили позбутися від небажаних кілограмів, вам треба запастися терпінням, бо задля отримання стрункої фігури треба докласти багато зусиль. Всі наші старання можуть бути марними, якщо після закінчення дієти, відбувається зворотній ефект, або як його ще називають "ефект йо-йо". Чи є простий спосіб цього уникнути та як схуднути без проблем для здоров’я?

Багато хто з нас, злякавшись дивного “скорочення” свого одягу, сідає на дієту, щоб знову втиснутися в улюблене плаття або сорочку.

Вибирайте дієту з розумом

Є кілька видів дієт, які можуть з самого початку призвести до катастрофи.
Вони приваблюють нас можливістю швидко як схуднути, та дійсно, після таких дієт результати помітні практично відразу. На жаль, так само швидко, як ми схуднули, ми починаємо набирати вагу знову. Це просте правило – чим більш радикальні дієти, тим більше ризику “ефекту йо-йо”.

Більшість дієт вимагають низького споживання калорій. Те ж саме відбувається з усіма моно-дієтами: рисовою, ячмінною або фруктовою. Такі дієти можуть негативно вплинути на стан нашого здоров’я, тому що організм не отримує з їжею всі необхідні йому поживні речовини. Одним з побічних ефектів є уповільнення обміну речовин. Якщо наш організм не отримує необхідну дозу енергії, він буде вчитися працювати з тією кількістю калорій, що ми йому надаємо.

Після дієти, навіть якщо ми не повернемося до нашого старого раціону, а будемо вводити більш різноманітну їжу, організм буде все ще зберігати всі зайві на його думку калорії та мрії про струнку фігуру так і залишаться мріями. Чому? – Нарощуючи жирову тканину. Він буде ставитися до всього, як до надлишку, що виходить за межі необхідної дози калорій нашої останньої дієти. Найкращим рішенням є вибір меню, яке зменшить кількість калорій, та при цьому забезпечить всіма основними вимогами організму.

, , , , ,