Небезпечна їжа: їсти чи не їсти

Корисно

Яка їжа є дійсно небезпечною? Чи знаємо ми яка загроза нас очікує в такій їжі? Чи можемо ми споживати небезпечну іжу?


Небезпечна та отруйна їжа
Небезпечна їжа…Говорячи ці два слова кожен уявляє собі різні речі. Хтось вірить що це прострочена їжа, інші думають що це їжа з високим вмістом шкідливих домішок; хтось стверджує що це неїстівні отруйні гриби (мухомори).

Їсти чи не їсти
Єдина відповідь: вся їжа може бути як корисною так и шкідливою, в залежності від кількості з’їденого. Ми можемо випити чашку кави та покращити працездатність, знизити втому і мотивувати нашу розумову активність. Але у випадку, якщо ми вип’ємо більше ніж дві або три чашки – наше серце буде битися частіше і тиск підвищиться. Через це можна навіть померти. Звичайно, якщо ми з’їмо отруєний гриб, ми помремо швидше – і ось де різниця. Але є й інша прерогатива. Ми можемо їсти отруєну їжу, але її потрібно правильно приготувати! І тут можна заплутатись! Що потрібно робити?

Знайте межу!
Відповідь така: певною мірою все корисне!Ви лише повинні вибрати ту міру, яка буде підходити вашому тілу, вашому здоров’ю, вашому віку і т.д. Їжте ті продукти, які вам подобаються, пийте напої, які вам до смаку але завжди знайте міру!