Як приготувати святкові страви без стресу

Корисно

Кожна господиня питає себе: «чи вийшла святкова страва?» Гості за столом хвилюються за це не менше. Як завжди, щось трошки затримується. А родичі ледь тримають апетит під натиском божественних ароматів кухні… Одним словом—стрес! Цікаві способи, як вберегти гостей від страждань і зменшити стрес очікування, читайте у цій статті.

Святкові страви

Всі знають, якими заманливими й апетитними можуть здаватися святкові страви, особливо якщо запрошено багато гостей, та вони приходять у різний час. У цьому випадку можна заощадити свої нерви та позбавитися від стресу очікування їжі за допомогою свіжих овочів. Якщо у вас є кілька свіжих або заморожених овочів, можна зробити різноманітні смачні вегетаріанські страви, так що ви й інші гості можуть трохи перекусити, поки основна святкова страва не буде готова.

Це також може набагато спростити процес приготування їжі. Якщо у вас є арсенал для нарізки овочів, ви можете з простих овочів зробити святкову страву, красиво та по-різному їх нарізавши. Наприклад, можна с редису зробити троянди за допомогою складного невеликого пристрою замість ножа, ті все, що потрібно зробити, – це натиснути на маленький важіль і дивитися, як ваш маленький редис за лічені секунди перетворюється на чудову квітку! Готувати такі святкові страви - дуже просто навіть для тих, хто ніколи нічого не готував раніше. Таким чином, можна залучити інших гостей до приготування їжі та зробити цей процесс набагато цікавішим для всіх, хто був запрошений за стіл! Хіба це не простий спосіб зняти гостроту стресу від очікування?

, , , , ,